Bize Ulaşın: +90 532 285 56 62

Bize Ulaşın: +90 532 285 56 62

Hakkımızda

Mermer makinaları sektöründeki tecrübesiyle adını altın harflerle yazdıran Seviler Makina, kariyerini 15.12.1988 yılında Hikmet SEVİ tarafından kurulmuş olup, 15.11.1995 tarihinden itibaren de şirketleşmeye yönelmiştir. Uzman personeli ile, sürekli gelişen ve değişen teknoloji ile paralel olarak makinalarını yenileyen SEVİLER Mermer Makinaları, en iyi ve kaliteli hizmet sunabilmeyi kendine bir ilke haline getirmeyi amaç edinmiştir.
 
Çalışmalarının öneminin bilincinde olan Seviler Mermer Makinaları, bünyesinde tahsis alınan uzman kadrosu ile yürütüğü araştırma faaliyetleri sonucunda, yurt dışınada da ulaşmamızın gururu içersindeyiz. Koşulsuz müşteri hizmetlerini hedeflemeyle geleceğin teknoloji kapılarını aralamaktayız.
 
Teknik servis ve teknik danışmanlık ekiplerimizle koşulsuz müşteri memnuniyetlerini hedefleyen Seviler Mermer Makinaları dünyanın dört bir köşesine ulaşmaktadır. 
 
Seviler Mermer Makinaları olarak sektörümüzde yapmış olduğumuz hizmetlerle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için teknolojinin ve bilgi birikimimizi maksimun şekilde kullanmaktayız. 

Firmamızın faaliyetlerine giren, mermer sektöründe en çok ihtiyaç duyulan Köprü Kesme, Pah Kırma ve Alın Cila Makinası, Dönerbaşlıklı Mermer ve Granit Kesim Makinaları, Çoklu kesim,Klasik Yan Kesmeler, Kafa Kesme, Bantlı Yan Kesme makinalarnı üretmektedir.

Gen.Müdür

SERKAN SEVİ